AKTUALITY

Už brzy se na vás těšíme na startu 22. ročníku Author Pražské padesátky! Prosíme věnujte pozornost pokynům k závodu, které vám přišly do emailu.

Výdej startovních čísel bude probíhat na místě startu (Bechyňova 3) v těchto časech:
- pátek 18.9. od 16:00 - 20:00
- sobota 19.9. od 8:00 - 9:30

Výdej čísel a nové registrace pro závod Author Pražský dětský sprint budou v pátek na stejném místě, v sobotu ráno pak před vstupem do Fakulty architektury ČVUT, odkud bude dětský závod i startovat. Zbývá nám ještě několik čísel do limitu účastníků, ty budou k dispozici na místě! Pro číslo si přijďte s rouškou a vezměte jí s sebou i na start, bude potřeba pro vstup do vnitřních prostor i během řazení na startu.
Těšíme se na vás! Pokoř Okoř!
Nalaďte se na závodní atmosféru a zeptejte se na rady nejúspěšnějšího paralympijského cyklisty historie Jirky Ježka. Zúčastněte se společné úterní vyjížďky po části trasy závodu s cílem v Únětickém pivovaru, kde bude na každého čekat vychlazená odměna!Využijte letní dny k tréninku na závod! Motivací vám může být nejen lepší výsledek, ale i akce, které jsme pro vás na vaše tréninkové vyjížďky připravili!

PIVO ZDARMA V PIVOVARU ÚNĚTICE

VSTUP NA HRAD OKOŘ ZA 10 KČ

Pro využití akcí je potřeba být registrován na závod včetně zaplacené přihlášky, v Únětickém pivovaru a na pokladně zříceniny Okoř se poté prokázat potvrzením o registraci, které vám přišlo do emailu. Akce platí až do závodu 19.září 2020!


Přípravy na letošní ročník závodu jsou,i přes současnou situaci, v plném proudu. Připravili jsme několik novinek, o kterých se dočtete v propozicích. Přihlaste se do konce května za nejnižší startovné! Pokud by nám bylo pořádání závodu zakázáno, startovné vrátíme v plné výši.


Podívejte se na sestřih z 21. ročníku závodu, který proběhl 21. září 2019!NAČÍST STARŠÍ AKTUALITYO akci

 

Author Pražská padesátka je tradiční závod horských kol určený pro širokou veřejnost. Letos se bude konat už 22. ročník a termín je stanoven na sobotu 19. září 2020. Padesátikilometrová trasa závodu začíná a končí v Kampusu Dejvice na Praze 6,projíždí krásným prostředím Divoké Šárky, dále přes Horoměřice až do Zákolan a kolem zříceniny hradu Okoř zpět. Závod je součástí série Author Maraton tour a na startu se každoročně sejde kolem tisíce účastníků. Součástí akce je také cyklistický závod pro děti a celodenní doprovodný program pro celou rodinu.NABÍDKA PRO
FIREMNÍ TÝMY

Využijte možnost v závodě reprezentovat svoji firmu a založte si firemní tým! AUTHOR Pražská padesátka se pro Vás stane jedinečným a motivujícím zážitkem prožitým s kolegy, přáteli a konkurenty v neformálním prostředí. Získejte speciální služby navíc a možnost úhrady výhodnou pro Vaší společnost!PODROBNOSTI ZDE